Your browser does not support JavaScript! SECO/WARWICK wspiera amerykańskiego producenta - SECO/WARWICK

SECO/WARWICK wspiera amerykańskiego producenta


03.04.2024

Lider technologii CAB – SECO/WARWICK – dostarczy do amerykańskiego partnera 2 identyczne linie ciągłe CAB do lutowania aluminiowych wymienników ciepła tj. chłodnic baterii. Urządzenia będą pracować w Meksyku i Hiszpanii, a dzięki nim Partner rozszerzy portfolio produktowe.

SECO/WARWICK wspiera amerykańskiego producenta

Linie ciągłe CAB służą do lutowania w atmosferze ochronnej aluminium między innymi wymienników ciepła. Rozwiązania takie pracują u czołowych producentów części samochodowych są wykorzystywane do masowej produkcji m.in. chłodnic akumulatorów.

„Pierwszy na świecie piec CAB dostarczyliśmy 40 lat temu na rynek amerykański. Dziś te urządzenia pracują na wszystkich kontynentach. W samych Chinach jest ich kilkadziesiąt. Jeśli chodzi o ten kontrakt to ciekawa była droga Partnera do decyzji zakupowej. Od kilku lat wspieraliśmy tego klienta w nauce technologii CAB, której do tej pory niestosował w swoich zakładach. Dzięki próbom na naszym piecu R&D CAB w Polsce, prezentowaliśmy proces oraz umożliwialiśmy lutowania prototypów. To z kolei pomogło klientowi w otrzymaniu zamówienia na produkcję chłodnic baterii. Sprzedane linie CAB będą pierwszymi tego typu urządzeniami w fabrykach klienta.” – tłumaczy Piotr Skarbiński, Wiceprezes Segmentu Produktów Aluminium i CAB w Grupie SECO/WARWICK.

Strategiczna współpraca otwiera nowe perspektywy

Grupa SECO/WARWICK jest liderem technologii CAB. Niektórzy producenci posiadają po kilkanaście takich urządzeń w swoich zakładach.  SECO/WARWICK ceni długofalowe kooperacje i bardzo docenia, gdy klient zgłasza się z następnymi potrzebami. Partnerstwo i wzajemne zaufanie to fundament ponad 20-letniej współpracy z branżą motoryzacji. Tym razem kontrakt poprzedzony był testami w laboratorium R&D, które zaowocowały rozszerzeniem portfolio i oferty Partnera.

 „Przewagą konkurencyjną jest możliwość i chęć wspierania klientów w procesie wdrażania nowych technologii. Dzięki temu zyskujemy ich zaufanie i zapewniamy im minimalizację ryzyka. Ponieważ klienci często do nas wracają rozbudowując swoje działy lutowania aluminium, również w tym wypadku sądzę, że otworzyliśmy okno na kolejne potencjalne zamówienia. Dostarczymy 2 linie CAB na dwa różne kontynenty, ale w mojej ocenie to dopiero początek współpracy” – powiedział Maciej Stempniewicz, Zastępca Dyrektora Zakładu ds. Sprzedaży CAB Furnaces Team.

BACK TO NEWS

Seco Warwick News
Seco Warwick Newsletter
Seco Warwick Linkedin
Seco Warwick Facebook
Seco Warwick Youtube
Secology
DOWIEDZ SIĘ
WIĘCEJ